KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14545365

nr 1454 5365

Eric Nordlöw

(1908-1983), Sverige

Signerad, daterad 64, kvinna i hatt, 41x301, yttermått inklusive ram: 64x51, akvarell

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 mars 2022
kl 19:15:54